Žaneta Stradiotová

Žaneta předává dál především osobní zkušenosti, které získala během své cesty duševního rozvoje a uvědomění. Spíše než na strukturované metodiky nebo analýzy se zaměřuje na hloubkové rozhovory o pocitech a emocích klientů a ve správný moment položenými otázkami postupně společně rozmotáváte spletité klubko mezilidských vztahů a do té doby mnohdy nepochopených souvislostí vašeho života.

“K provázení vědomím jsem došla cestou osobní zkušenosti – necítila jsem se dobře se sebou, trápila jsem se somatickými potížemi, nerozuměla jsem si s blízkými a už vůbec jsem nerozuměla sobě.

Něco mě však stále ponoukalo k hledání a brzy jsem našla spolehlivou a otevřenou průvodkyni, která mě trpělivě nasměrovávala k momentům mého života, které jsem odmítala nebo jim nerozuměla. Díky její podpoře se mi podařilo tyto zážitky pochopit a nakonec i přijmout.

Díky tomu se mé vědomí prohlubovalo a získala jsem zpět i ztracenou důvěru v život a lásku k sobě. Stávala jsem se stále vnímavější, a to k citům i prožitkům nejen svým. Tyto zkušenosti a prožitky nyní s pokorou předávám dál. Je-li vám můj přístup sympatický, ráda vás budu doprovázet na vaší cestě.”

https://www.stradiotova.com/

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

X