31 července, 2018

Jitka se věnuje hlavně terapii duchovní odezvy. Odhaluje a čistí klientům bloky a programy bránící prožívání plného potenciálu života v radosti, síle, zdraví a hojnosti. Konzultace Spiritual Response Therapy – SRT nabízí od roku 2012, kdy dokončila vícestupňový výcvik.

„Umožňuji svým klientům vynést na světlo hluboké příčiny všemožných problémů a strastí, se kterými se lidská duše na své cestě vývoje potkává.
Staré destruktivní energie, které čeří hadinu emocí a leckdy spouští ničivá vlnobití je možné nalézt a rozpustit. Při soustředěné práci v napojení na tzv. Vyšší Já s kyvadélkem nad systémem tabulek mohu klientovi s přesností a lehkostí zprostředkovat rychlou úlevu a posun v mnoha oblastech života, aniž by bylo nutno rozebírat detilně konkrétní prožívané problémy. Metodou SRT – Spiritual Response Therapy jsem zvolila po výborných osobních zkušenostech a pro její široký záběr při zachování pohodlí pro klienta.“

Jitka je konzultantkou SRT již sedmým rokem.
V roce 2018 si rozšířila kvalifikaci o metodu Access Bars®, která odplavuje stres a nejrůznější bloky i zcela beze slov. Jako praktik této metody využívá doteků přesných kombinací bodů na hlavě klienta. Vede tím klienta rychle do hluboké relaxace, prožitek lze připodobnit k uvolňující jemné masáži hlavy.  Kromě terapií Jitka tvoří již 9 let pod značkou SILMARINO orgonity – autorské talismany a šperky s drahými kameny. Pro odpočinek a inspiraci se obrací do přírody, často také do světa divokých delfínů pod mořskou hladinou.

Více na stránkách
Objednejte se:
604 258 193

About the author 

Jakub Gruber

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Title Goes Here


Get this Free E-Book

Use this bottom section to nudge your visitors.

>
X