David Kopecký

David Kopecký

Něco o mně:

Předtím než jsem se našel v masážní a lektorské praxi jsem prošel scénáristickou a dramaturgickou praxí na Nově, Primě a marketingovou komunikací v České televizi.

Celotělové masáži a “tantrické” praxi se věnuji od první návštěvy tantrických a masážních seminářů v roce 2005. Zažil jsem řadu seminářů a 4 roky fungoval jako asistent na kurzech pro muže a ženy u D. Palečkové a R. Vojíka. Po nabitých zkušenostech jsem se dal na vlastní cestu a prozkoumával tuto oblast po svém. Mám za sebou více jak desetiletou praxi maséra (ne každodenního) a průvodce tantrickými i netantrickými kurzy, víkendy, individuálními setkání, převážně pro muže.

K ženám mám velmi pozitivní vztah 🙂 a občas je provázím bezpečnou intimní a celotělovou masáží a učím, jak se dotýkat mužů-partnerů (a naopak). Nebo v poslední době předávám oblíbenou partnerskou uvolňující dotekovou masáž.

Rád předávám způsoby, jak se dotýkat, jak komunikovat o intimnostech, otvírat sexualitu skrze srdce a společné prožitky. Ve vztahu s partnerem Petrem procházíme nekončícím “kurzem” partnerství, komunikace a intimity a naše zkušenosti často aplikuji i do kurzů 🙂

V roce 2008 absolvoval kurz thajské masáže v tradiční škole v Bangkoku (The WatPo Traditional Medical School, Bangkok). Od té doby se do thajské masáže zamiloval a začal ji praktikovat. V tradiční škole thajské masáže na severu Thajska (Shivagakomrtaj The Old Medicine Hospital, ChinagMai) jsem prošel výuku thajské masáže specializovanou na nohy a plosky a doplnil o kurz tradiční velmi staré masáže za pomocí dřevěné paličky TOK SEN (Lanna Thai Massage Medical School v ChiangMai). Prvky thajské masáže zahrnuji i do jiných masážních kurzů, které organizuji od roku 2008 v ČR, Belgii, Španělsku a v Thajsku.

Vztah k thajské masáži bych popsal asi těmito slovy:  ”Na thajské masáži se mi líbí její zdravotní účinky, síla v protahování těla, čístění lymfatického systému, „uzemňování“, a taky proto, že pomáhá propojování středu a stability v těle. Umí rozproudit energii a probudit tok energií v meridiánech. Užívám si ji už několik let jako dávající i přijímající.”

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

X